Wysyłki paczek

Przewóz paczek pomiędzy Polską a Niemcami i Holandią dopracowaliśmy w każdym calu. Ustalony harmonogram dostaw sprawia, że nasi klienci mogą być pewni terminów, a dzięki doświadczonej kadrze pracowników każda nadana paczka trafia w nienaruszonym stanie do odbiorcy.

  • Paczki wysyłane z Polski do Niemiec / Holandii ustalane są z klientem indywidualnie, zgodnie z zapotrzebowaniem.

W związku z powyższym przeciętny czas dostawy to 2-5 dni roboczych. Kurier odbierający paczkę wypełnia wszystkie formalności i przygotowuje list przewozowy. Jedynym zadaniem klienta jest odpowiednie zabezpieczenie paczki.

Paczki dostarczamy zawsze w systemie Door to Door.

System bezpośredniego monitorowania przesyłki sprawia, że klient zawsze ma bieżącą informację o swojej przesyłce.

Prosimy pamiętać, że sposób w jaki paczka zostanie przez Państwa przygotowana i zabezpieczona ma bezpośredni wpływ na bezpieczne dostarczenie jej zawartości do odbiorcy. Zalecamy, aby nadmiar miejsca w kartonie wypełnić np. styropianem lub folią bąbelkową – ustabilizuje to przewożony przedmiot i dodatkowo go ochroni.
Bardzo ważne jest również odpowiednie zamknięcie wysyłanej paczki, aby podczas długiej podroży nie otworzyła się. W tym celu można wykorzystać specjalną szeroką taśmę lub folię stretch.

Tak przygotowana przesyłka na pewno bezpiecznie dotrze pod wskazany adres.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 512 315 422, bądź o przesłanie informacji drogą mailową na: [email protected].