Transport motocykli

Motocykle dla wiele osób to nie tylko środek transportu, ale również ogromna pasja. Jednak zdarzają się sytuacje, w których nie zawsze mamy możliwość przemieszczać się naszym jednośladem. Czasami z różnych przyczyn jesteśmy zmuszeni, aby nasz motocykl po prostu przewieźć.

Jeśli są Państwo zainteresowani możliwością przewiezienia jednośladu z Niemiec, Holandii, Anglii do Polski, lub odwrotnie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma Eurobusy zajmie się tym z pełnym profesjonalizmem. Przewóz motocykli do Polski to usługa, którą oferujemy od dawna. Mamy duże doświadczenie, odpowiednio przygotowaną flotę oraz dodatkowe ubezpieczenie do 200 000zł.

Transportujemy motocykle, które klient chce przewieźć do Polski, ze względu na przeprowadzkę lub w związku z ich zakupem za granicą. Odbieramy jednoślady nabyte np. na ebay lub kupione w inny sposób. Dojeżdżamy pod wskazany adres odbioru i zabezpieczamy motocykle gąbką, kocami oraz specjalnymi pasami, lub w przypadku większej ilości – przewozimy na specjalnie dopasowanych przyczepach. Zawsze wykonujemy usługę profesjonalnie.

Realizowane przez nas usługi to brak ryzyka uszkodzenia, przewrócenia się jednośladu. Wiemy doskonale, że powierzone nam pojazdy, mają dla zleceniodawców ogromną wartość – nie tylko finansową. Macie Państwo naszą gwarancję – zrobimy wszystko, by powierzone motocykle dotarły pod wskazany adres w stanie absolutnie niezmienionym. Dlatego też w trakcie transportów nie stosujemy przeładunku – to samo auto odbiera załadunek i to samo dostarcza do miejsca docelowego.

Transport motocykli z Polski do Niemiec, Holandii i Anglii trwa zazwyczaj jeden dzień!