Transport materiałów budowlanych

Materiały budowlane w Polsce są jednymi z najtańszych i najlepszych w Europie. W związku z tym warto przemyśleć możliwość przewiezienia ich, jeśli planujemy budowę domu poza granicami naszego kraju – na przykład w Wielkiej Brytanii, Niemczech lub Holandii. Jeśli zdecydujemy się kupić niezbędne towary w Polsce i transportować je za granicę, możemy wiele zaoszczędzić, a mimo to, nadal korzystać z wysokiej jakości.

Aby umożliwić Państwu wykończenie domu czy mieszkania w wymarzony sposób, stworzyliśmy ofertę transportu materiałów budowlanych do Niemiec, Holandii czy Anglii:

  • transport okien,
  • płytek,
  • paneli podłogowych,
  • czy wyposażenie łazienek.

Dysponujemy przystosowaną do tego celu flotą, jak i możliwością dodatkowego ubezpieczenia ładunku oraz krótkimi terminami dostawy, tym samym gwarantując naszym klientom satysfakcje i realne oszczędności.

Transport towarów realizujemy przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych.
Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców i deweloperów, jak również osoby prywatne planujące inwestycje na terenie Anglii, Niemiec lub Holandii.

Aby uzyskać informacje na temat wyceny przetransportowania Państwa materiałów budowlanych, zapraszamy do kontaktu. Przekażemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące koszów naszych usług oraz kompleksowych rozwiązań, które proponujemy.

Dzięki obecności na rynku usług przewozowych już od ponad 10 lat, możemy zagwarantować najwyższy standard obsługi dla każdego z Państwa transportów. Oferujemy nasze usługi firmom budowlanym i remontowym, rozpoczynającym swoją działalność poza granicami Polski.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy!