Przewóz bagażu lotniczego

Wraz z rozbudową infrastruktury lotniczej pojawia się coraz więcej możliwości podróżowania samolotami. Taka forma podróżowania jest zdecydowanie szybsza, a ceny przelotów międzynarodowych nie są już tak wygórowane jak dawniej.

Linie lotnicze zaczęły coraz częściej kusić pasażerów znaczną obniżką ceny biletów, jednak wymagało to wprowadzenia pewnych ograniczeń – między innymi ustalenia limitów dotyczących przewożonego bagażu. W ten sposób podróżujemy tanio i szybko, jednak możemy zabrać ze sobą tylko niezbędne rzeczy (często niewystarczające do pobytu u celu podróży). Oczywiście istnieje możliwość wykupienia opcji dodatkowego bagażu lub dopłacenie za przekroczenie limitu kilogramów, jednak to rozwiązanie znacznie zwiększa koszt samej podroży.

Dlatego bardzo ważną kwestią przed wylotem jest sprawdzenie, jakie ograniczenia nałożył na nas dany przewoźnik – aby uniknąć sytuacji, w której tani lot staje się całkiem drogi.

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych podróżujących – osobom, którym zależy na szybkiej i taniej podróży, ale niechcącym uszczuplić swojego bagażu do niezbędnego minimum.

Oferujemy przewóz dodatkowego bagażu busem na wskazany adres. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze od tego oferowanego przez linie lotnicze i daje zdecydowanie dużo większe możliwości co do wielkości przewożonych rzeczy.

Nadanie bagażu do wysyłki busem, nie tylko pozwala zaoszczędzić, ale również gwarantuje, że walizka dotrze do klienta w nienaruszonym stanie. Osoby dużo podróżujące na pewno nie raz spotkały się z sytuacją, w której podczas załadunku lub wyładunku z samolotu bagaż ulegał uszkodzeniu, a nawet zaginął!