Nasze kierunki: Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia

System Door to Door

Wejście naszego kraju do UE i strefy Schengen otworzyło przed polskimi obywatelami i firmami szereg możliwości. Chcemy pomóc Państwu z nich korzystać, umożliwiając szybkie i bezpieczne usługi kurierskie, profesjonalne przeprowadzki i transport innych ładunków z i do krajów Europy Zachodniej.

Przez ponad 10 lat obecności na rynku do perfekcji dopracowaliśmy model świadczonych usług transportowych. Nasz doświadczona kadra, stosowane know-how oraz wykorzystywana flota dają Państwu pewność, że każdy pakunek dotrze do adresata na czas i w nienaruszonym stanie.

Stanowimy tańszą opcję w porównaniu do międzynarodowych firm kurierskich. Nie ustępujemy im jednak poziomem ani wachlarzem świadczonych usług. Ponadto jesteśmy dużo bardziej elastyczni w podejściu do realizacji potrzeb klientów. W dodatku, choć też dorobiliśmy się sporej renomy i wielu stałych kontrahentów, nam płaci się tylko za konkretne zlecenie, a nie za samą markę.Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, przez siedem dni w tygodniu!